Mərkəzi icra orqanları rəhbərlərinin sentyabr ayı üçün qəbul cədvəli açıqlanıb

Mərkəzi icra orqanları rəhbərlərinin sentyabr ayı üçün qəbul cədvəli açıqlanıb
  • Clock-gray 16:57
  • calendar-gray 29 Avqust 2019

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin sentyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

APA mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin sentyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlini təqdim edir:

Mərkəzi icra hakimiyyəti

orqanları, digər qurumlar

Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Vüqar Əhmədov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

05

Qəbələ, İsmayıllı

Ramil Yusifov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

05

Oğuz

Əkbər Hacıyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

05

Quba

Ramil İsgəndərov

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

05

Qusar

Ruslan Əliyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

05

Şabran

Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

06

Zaqatala, Balakən

Əli Abdullayev

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

06

Qax

Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

06

Qazax

Vilayət Zahirov

Ədliyyə nazirinin müavini

12

İmişli

Zakir Qaralov

Baş prokuror

13

Qəbələ, Oğuz

Mikayıl Cabbarov

Vergilər naziri

13

Şamaxı, Ağsu, Qobustan

Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

13

Cəlilabad, Neftçala

İntiqam Babayev

Gənclər və idman nazirinin müavini

13

Sumqayıt, Xızı

İsmayıl İsmayılov

Gənclər və idman nazirinin müavini

13

Şamaxı, Qobustan

Rüstəm Şahbazov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

13

Tərtər

Hicran Hüseynova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

16

Qazax, Ağstafa, Tovuz

Sədaqət Qəhrəmanova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

16

Şəmkir, Daşkəsən, Gədəbəy

Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

18

Xaçmaz, Şabran

Qorxmaz Hüseynov

“Azərsu” ASC-nin sədri

18

Gəncə, Samux, Kəlbəcər

Şahin Mustafayev

İqtisadiyyat naziri

19

Şirvan

Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

19

Saatlı

Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

19

Hacıqabul

Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

19

Şəki, Oğuz, Qəbələ

Mayıl Şahverdiyev

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

19

Zaqatala, Balakən, Qax

Teyyub Cabbarov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

19

Göygöl, Daşkəsən

Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

20

Lənkəran

Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

20

Qəbələ, İsmayıllı, Oğuz

Sahil Babayev

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

20

Quba

Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

20

Xaçmaz

Mətin Kərimli

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

20

Qusar

Azad Rəhimov

Gənclər və idman naziri

20

Abşeron

Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

20

Naftalan, Samux

Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

20

Gəncə, Kəlbəcər

Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

20

Goranboy, Xocalı

Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

20

Tərtər, Goranboy

Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

20

Bərdə, Ağdam

Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

20

Ağcabədi

Sahir Məmmədxanov

Vergilər nazirinin birinci müavini

20

Beyləqan,  İmişli, Füzuli, Ağcabədi, Xocavənd, Laçın

Sahib Ələkbərov

Vergilər nazirinin müavini

20

Qazax, Ağstafa, Tovuz Şəmkir

Azər Cəfərov

Ədliyyə nazirinin müavini

20

Lənkəran

Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

20

Ağdam

Sabir Əhmədov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

20

Tərtər

Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

20

Sabirabad, Saatlı

Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

20

İmişli

Namiq Babayev

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

20

Hacıqabul

Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

20

Qusar

Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

20

Quba

Etibar Məmmədov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

20

Naftalan, Goranboy, Xocalı

Seyfulla Əzimov

Daxili işlər nazirinin birinci müavini

21

Şirvan, Hacıqabul, Sabirabad, Saatlı Salyan, Neftçala, Biləsuvar, Cəbrayıl, İmişli, Zərdab

Mətin Eynullayev

Vergilər nazirinin müavini

23

Cəlilabad, Lənkəran, Astara, Lerik, Masallı, Biləsuvar

Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

24

Beyləqan, Xocavənd

Səyyad Salahlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini

24

Saatlı, İmişli

Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

24

Sabirabad

Muxtar Babayev

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

27

Qax

Firdovsi Əliyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

27

Balakən

Rauf Hacıyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

27

Zaqatala

Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

27

Tovuz

Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

27

Qazax, Ağstafa

Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

27

Şəmkir

Kəmaləddin Heydərov

Fövqəladə hallar naziri

27

Cəlilabad

Rəfail Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini

27

Masallı

Etibar Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin müavini

27

Lənkəran

İnam Kərimov

Kənd təsərrüfatı naziri

27

Ağdaş, Bərdə

İlham Quliyev

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

27

Tərtər, Ağdam

Seyfəddin Talıbov

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

27

Mingəçevir, Yevlax

Ceyhun Bayramov

Təhsil naziri

27

İsmayıllı, Ağsu

Firudin Qurbanov

Təhsil nazirinin müavini

27

Şamaxı, Qobustan

Hikmət Mirzəyev

Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

27

Tovuz

Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

27

Biləsuvar, İmişli

İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

27

Neftçala

Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

27

Cəlilabad

Kərəm Həsənov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

27

Bərdə

Rafiq Cəlilov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

27

Ağdam

Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

27

Qazax, Ağstafa

Vilayət Eyvazov

Daxili işlər naziri

28

Lənkəran, Astara, Lerik, Masallı, Yardımlı, Cəlilabad

Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

30

Cəlilabad

 

apa-logo-mini

Digər xəbərlər

Arxiv

date