Avropa Liqasında II turun oyunları keçiriləcək

Avropa Liqasında II turun oyunları keçiriləcək
  • Clock-gray 01:25
  • calendar-gray 03 Oktyabr 2019

Bu gün Avropa Liqasında II turun oyunları keçiriləcək.

APA-nın məlumatına görə, 12 qrupda 24 matç baş tutacaq.

Azərbaycan çempionu “Qarabağ” Lüksemburqda “Düdelanj”ın qonağı olacaq. A qrupunun digər görüşündə isə “Sevilya” APOEL-i sınağa çəkəcək.

Qitənin ikinci dərəcəli klub turnirində qonşu Türkiyənin üç komandası mübarizə aparır. İlk turu uğursuz keçirən türkiyəlilər qələbə qazanmaq üçün meydana çıxacaqlar.

“Trabzonspor” evdə “Bazel”lə görüşəcək. “Başakşəhər” isə Mönhenqladbax “Borussiya”sını qəbul edəcək. “Beşiktaş” da çətin sınaq qarşısındadır. İstanbullular öz meydanında “Vulverhempton”la üz-üzə gələcəklər.

Avropa Liqası
Qrup mərhələsi
II tur
3 oktyabr
A qrupu

23:00. “Düdelanj” (Lüksemburq) – “Qarabağ” (Azərbaycan)
23:00. “Sevilya” (İspaniya) – APOEL (Kipr)

1

Sevilya

1

1

0

0

3-0

3

2

Düdelanj

1

1

0

0

4-3

3

3

APOEL

1

0

0

1

3-4

0

4

Qarabağ

1

0

0

1

0-3

0

B qrupu
23:00. “Luqano” (İsveçrə) – “Dinamo” (K, Ukrayna)
23:00. “Malmö” (İsveç) – “Kopenhagen” (Danimarka)

1

Dinamo

1

1

0

0

1-0

3

2

Kopenhagen

1

1

0

0

1-0

3

3

Luqano

1

0

0

1

0-1

0

4

Malmö

1

0

0

1

0-1

0

C qrupu
23:00. “Krasnodar” (Rusiya) – “Xetafe” (İspaniya)
23:00. “Trabzonspor” (Türkiyə) – “Bazel” (İsveçrə)

1

Bazel

1

1

0

0

5-0

3

2

Xetafe

1

1

0

0

1-0

3

3

Trabzonspor

1

0

0

1

0-1

0

4

Krasnodar

1

0

0

1

0-5

0

D qrupu
23:00. “Rusenborq” (Norveç) – PSV (Hollandiya)
23:00. “Sportinq” (Portuqaliya) – LASK (Avstriya)

1

PSV

1

1

0

0

3-2

3

2

LASK

1

1

0

0

1-0

3

3

Sportinq

1

0

0

1

2-3

0

4

Rusenborq

1

0

0

1

0-1

0

E qrupu
23:00. “Latsio” (İtaliya) – “Renn” (Fransa)
23:00. “Seltik” (Şotlandiya) – ÇFR (Rumıniya)

1

ÇFR

1

1

0

0

2-1

3

2

Renn

1

0

1

0

1-1

1

3

Seltik

1

0

1

0

1-1

1

4

Latsio

1

0

0

1

1-2

0

F qrupu
23:00. “Vitoriya” (Portuqaliya) – “Ayntraxt” (Almaniya)
23:00. “Arsenal” (İngiltərə) – “Standard” (Belçika)

1

Arsenal

1

1

0

0

3-0

3

2

Standard

1

1

0

0

2-0

3

3

Vitoriya

1

0

0

1

0-2

0

4

Ayntraxt

1

0

0

1

0-3

0

G qrupu
20:55. “Feyenoord” (Hollandiya) – “Porto” (Portuqaliya)
20:55. “Yanq Boyz” (İsveçrə) – “Reyncers” (Şotlandiya)

1

Porto

1

1

0

0

2-1

3

2

Reyncers

1

1

0

0

1-0

3

3

Yanq Boyz

1

0

0

1

1-2

0

4

Feyenoord

1

0

0

1

0-1

0

H qrupu
20:55. “Ferensvaroş” (Macarıstan) – “Ludoqorets” (Bolqarıstan)
20:55. MOİK (Rusiya) – “Espanyol” (İspaniya)

1

Ludoqorets

1

1

0

0

5-1

3

2

Espanyol

1

0

1

0

1-1

1

3

Ferensvaroş

1

0

1

0

1-1

1

4

MOİK

1

0

0

1

1-5

0

İ qrupu
20:55. “Aleksandriya” (Ukrayna) – “Gent” (Belçika)
20:55. “Sent-Etyenn” (Fransa) – “Volfsburq” (Almaniya)

1

Volfsburq

1

1

0

0

3-1

3

2

Gent

1

1

0

0

3-2

3

3

Sent-Etyenn

1

0

0

1

2-3

0

4

Aleksandriya

1

0

0

1

1-3

0

J qrupu
20:55. “Volfsberq” (Avstriya) – “Roma” (İtaliya)
20:55. “Başakşəhər” (Türkiyə) – “Borussiya” (M, Almaniya)

1

Volfsberq

1

1

0

0

4-0

3

2

Roma

1

1

0

0

4-0

3

3

Başakşəhər

1

0

0

1

0-4

0

4

Borussiya

1

0

0

1

0-4

0

K qrupu
20:55. “Braqa” (Portuqaliya) – “Slovan” (Slovakiya)
20:55. “Beşiktaş” (Türkiyə) – “Vulverhempton” (İngiltərə)

1

Slovan

1

1

0

0

4-2

3

2

Braqa

1

1

0

0

1-0

3

3

Vulverhempton

1

0

0

1

0-1

0

4

Beşiktaş

1

0

0

1

2-4

0

L qrupu
18:50. “Astana” (Qazaxıstan) – “Partizan” (Serbiya)
20:55. “Alkmaar” (Hollandiya) – “Mançester Yunayted” (İngiltərə)

1

Mançester Yunayted

1

1

0

0

1-0

3

2

Alkmaar

1

0

1

0

1-1

1

3

Partizan

1

0

1

0

1-1

1

4

Astana

1

0

0

1

0-1

0

apa-logo-mini

Digər xəbərlər

Arxiv

date