Avropa Liqasında III turun oyunları keçiriləcək

Avropa Liqasında III turun oyunları keçiriləcək
  • Clock-gray 01:38
  • calendar-gray 24 Oktyabr 2019

Bu gün Avropa Liqasında III turun matçları keçiriləcək.

APA-nın məlumatına görə, I dövrənin son oyun günündə 12 qrupda 24 qarşılaşma baş tutacaq.

Kiprin APOEL klubunu qəbul edəcək Azərbaycan çempionu “Qarabağ”la eyni gündə qonşu Türkiyənin üç təmsilçisi də meydana çıxacaq. C qrupunda mübarizə aparan “Trabzonspor” ilk qələbəsini autsayder “Krasnodar”la ilk görüşdə qazanmağa çalışacaq.

Trabzonlular kimi cəmi 1 xala malik “Başakşəhər” J qrupunun lideri “Volfsberq”lə ev matçında qüvvəsini sınayacaq. K qrupunun autsayderi olan “Beşiktaş” ilk xal üçün “Braqa” ilə İstanbulda keçirəcəyi oyunda uduzmamalıdır.

Qeyd edək ki, növbəti turun görüşləri noyabrın 7-də baş tutacaq.


Avropa Liqası
Qrup mərhələsi
III tur, 24 oktyabr

A qrupu
20:55. “Qarabağ” (Azərbaycan) - APOEL (Kipr) 
23:00. “Sevilya” (İspaniya) – “Düdelanj” (Lüksemburq)

1

Sevilya

2

2

0

0

4-0

6

2

Qarabağ

2

1

0

1

4-4

3

3

Düdelanj

2

1

0

1

5-7

3

4

APOEL

2

0

0

2

3-5

0

B qrupu
23:00. “Dinamo” (K, Ukrayna) - “Kopenhagen” (Danimarka)
23:00. “Malmö” (İsveç) – “Luqano” (İsveçrə)

1

Dinamo

2

1

1

0

2-1

4

2

Kopenhagen

2

1

1

0

1-0

4

3

Luqano

2

0

1

1

1-2

1

4

Malmö

2

0

1

1

0-1

1

C qrupu
23:00. “Xetafe” (İspaniya) - “Bazel” (İsveçrə) 
23:00. “Trabzonspor” (Türkiyə) – “Krasnodar” (Rusiya) 

1

Xetafe

2

2

0

0

3-1

6

2

Bazel

2

1

1

0

7-2

4

3

Trabzonspor

2

0

1

1

2-3

1

4

Krasnodar

2

0

0

2

1-7

0

D qrupu
23:00. PSV (Hollandiya) - LASK (Avstriya) 
23:00. “Sportinq” (Portuqaliya) – “Rusenborq” (Norveç)

1

PSV

2

2

0

0

7-3

6

2

Sportinq

2

1

0

1

4-4

3

3

LASK

2

1

0

1

2-2

3

4

Rusenborq

2

0

0

2

1-5

0

E qrupu
23:00. “Renn” (Fransa) - ÇFR (Rumıniya)
23:00. “Seltik” (Şotlandiya) – “Latsio” (İtaliya) 

1

Seltik

2

1

1

0

3-1

4

2

Latsio

2

1

0

1

3-3

3

3

ÇFR

2

1

0

1

2-3

3

4

Renn

2

0

1

1

2-3

1

F qrupu
23:00. “Ayntraxt” (Almaniya) - “Standard” (Belçika)
23:00. “Arsenal” (İngiltərə) – “Vitoriya” (Portuqaliya)

1

Arsenal

2

2

0

0

7-0

6

2

Standard

2

1

0

1

2-4

3

3

Ayntraxt

2

1

0

1

1-3

3

4

Vitoriya

2

0

0

2

0-3

0

G qrupu
20:55. “Porto” (Portuqaliya) – “Reyncers” (Şotlandiya)
20:55. “Yanq Boyz” (İsveçrə) – “Feyenoord” (Hollandiya) 

1

Feyenoord

2

1

0

1

2-1

3

2

Yanq Boyz

2

1

0

1

3-3

3

3

Reyncers

2

1

0

1

2-2

3

4

Porto

2

1

0

1

2-3

3

H qrupu
20:55. “Ludoqorets” (Bolqarıstan) - “Espanyol” (İspaniya)
20:55. MOİK (Rusiya) – “Ferensvaroş” (Macarıstan) 

1

Ludoqorets

2

2

0

0

8-1

6

2

Espanyol

2

1

1

0

3-1

4

3

Ferensvaroş

2

0

1

1

1-4

1

4

MOİK

2

0

0

2

1-7

0

İ qrupu
20:55. “Gent” (Belçika) - “Volfsburq” (Almaniya) 
20:55. “Sent-Etyenn” (Fransa) – “Aleksandriya” (Ukrayna)

1

Volfsburq

2

1

1

0

4-2

4

2

Gent

2

1

1

0

4-3

4

3

Sent-Etyenn

2

0

1

1

3-4

1

4

Aleksandriya

2

0

1

1

2-4

1

J qrupu
20:55. “Roma” (İtaliya) - “Borussiya” (M, Almaniya)
20:55. “Başakşəhər” (Türkiyə) – “Volfsberq” (Avstriya)

1

Volfsberq

2

1

1

0

5-1

4

2

Roma

2

1

1

0

5-1

4

3

Başakşəhər

2

0

1

1

1-5

1

4

Borussiya

2

0

1

1

1-5

1

K qrupu
20:55. “Slovan” (Slovakiya) - “Vulverhempton” (İngiltərə)
20:55. “Beşiktaş” (Türkiyə) – “Braqa” (Portuqaliya)

1

Slovan

2

1

1

0

6-4

4

2

Braqa

2

1

1

0

3-2

4

3

Vulverhempton

2

1

0

1

1-1

3

4

Beşiktaş

2

0

0

2

2-5

0

L qrupu
20:55. “Partizan” (Serbiya) - “Mançester Yunayted” (İngiltərə)
20:55. “Alkmaar” (Hollandiya) – “Astana” (Qazaxıstan)

1

Partizan

2

1

1

0

4-3

4

2

Mançester Yunayted

2

1

1

0

1-0

4

3

Alkmaar

2

0

2

0

2-2

2

4

Astana

2

0

0

2

1-3

0

 

apa-logo-mini

Digər xəbərlər

Arxiv

date